Электротехнический региональный альянс Украины ERA Group
г. Киев
Телефон: +380671349721
Мы работаем с ПН по ПТ с 09:00 до 18:00
ERA Group Монтаж Отопление Контакты
рейтинг: 9 из 10; на основе 114 оценок.
28 пользовательских отзывов

Заказать аренду автовышки в Киеве

Наша компания предоставляет сервис сдачи в аренду автовышек в Киеве и пригороде по выгодной стоимости. Вся наша техника владеет нужную сертификацию и проходит техническое обследование, это дает нам показывать высококачественный и высококвалифицированный сервис. Заказать автовышку в Киеве предоставляется нашей фирмой Вы гарантированно получаете в аренду проверенную технику.

Прокат и аренда автовышек

Електромонтаж

electromantag_002-525×360
electromantag_001-525×360
specmontag-02-525×360
specmontag-03-525×360
specmontag-04-525×360

Оренда автовежі АП-17 АГП у Києві та області. – (067) 901-68-32, (096) 687-21-92

До складу Групи Компаній ЕРА також входять підприємства та окремі бригади, що займаються виконанням електромонтажних та пусконалагоджувальних робіт в Україні та за кордоном.
Електромонтажні роботи будь-якої складності в Україні та за кордоном, прокладання кабелю, монтаж електропроводки та систем освітлення для об’єктів різного призначення таких як: об’єкти житлового будівництва, торгово-розважальні комплекси, логістичні центри, виробничі та сільськогосподарські підприємства можлива завдяки висококваліфікованій досвідченій команді професіоналів, що працюють у нашій компанії.

Завдяки власному автотранспорту та спецтехніці, досвідченому персоналу, налагодженій роботі з виробником та постачальниками – ми можемо гарантувати високу якість електромонтажних робіт.

 • Монтаж силових та освітлювальних електричних мереж;
 • Прокладання зовнішніх мереж електропостачання;
 • Монтаж вуличного освітлення та встановлення опор;
 • Підсвічування будівель архітектурне та декоративне;
 • Новорічне архітектурне освітлення;
 • Влаштування садово-паркового освітлення;
 • Влаштування блискавкозахисту;
 • Димовидалення;
 • Аварійне енергопостачання та освітлення;
 • Технічне обслуговування об’єктів;
 • Монтаж систем опалення та кондиціювання в БЦ, ТРЦ, ТЦ;
 • Автовежа Київ;
 • Оренда автовежі Київ;
 • Замовлення автовишки Київ;
 • Орендувати автовежу Київ;

Також за допомогою спеціалістів компанії ви можете скористатися послугами спецтехніки. Послуги автовишки – це економічно вигідно. Це просто та зручно. Автовежа в Києві та області часто використовується як фізичними так і юридичними особами для виконання висотних електромонтажних, фасадних, рекламних робіт, робіт пов’язаних з благоустроєм території, прикрасою Новорічної ялинки, а також для відеозйомки та встановлення додаткового обладнання. Особливо гостро питання з автовежею ставати напередодні Новорічних свят, саме завдяки наявності сучасної техніки такої як автовежа, прикраси Новорічної ялинки, прикраси новорічними гірляндами та вогнями будівель, і просто встановлення світлових вивісок стає простим і зручним процесом, що не займає багато часу та сил.

Для замовлення автовишки попередньо потрібно знати висоту проведення необхідних робіт. Потрібно обов’язково знати про перешкоди для доступу до місця виконання робіт: таких як дерева, щільні стоянки, вузькі проїзди, маленькі дворики, наявність ЛЕП тощо. і знати, як близько до об’єкта виконання робіт може під’їхати автовежа.

Ціна в кожному окремому випадку буде орієнтовною та динамічною і залежатиме від дальності маршруту та терміну оренди. Чим більший термін-тим менша ціна, для постійних замовників постійна велика знижка або партнерська ціна. Умови оплати: готівка та безготівковий розрахунок. Наші співробітники забезпечать своєчасне подання спецтехніки до місця проведення робіт у Києві та Київській області.

Вартість послуги оренди автовишки АП-17 АГП у Києві та області:
Зміна 8 годин – договірна.
Половина зміни 4:00 – договірна.
Тел. для замовлення – (067) 901-68-32, (096)-687-21-92